najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 6 990
link:
W szkole Podstawowej Nr 6 w Ostrołęce odbyła się dzisiaj wyjątkowa uroczystość bożonarodzeniowa. Szkolny chór oraz uczniowie klas 0-5 przedstawili jasełka, a całą dekorację do części artystycznej zrobili uczniowie na świątecznych warsztatach.

Na uroczystości uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i ponad gimnazjalnej otrzymali stypendia naukowe. Szkolna społeczność miała jeszcze jeden ważny powód do świętowania. Stowarzyszenie Pomocy Szkole obchodziło dziś swój srebrny jubileusz istnienia.

Także Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce zorganizował dzisiaj spotkanie wigilijne dla rodzin, które ma pod swoją opieką. Na spotkaniu panowała ciepła i rodzinna atmosfera. Dzieci zaprezentowały jasełka, później nadszedł ten najpiękniejszy moment dzielenia się opłatkiem i składanie życzeń świątecznych.

Nie zabrakło także Mikołaja, który przyniósł hojnie wypchane paczki. Znalazły się w nich nie tylko słodycze
i zabawki dla dzieci, ale produkty przydatne do urządzenia domowych świąt oraz ubrania. Do paczek Mikołaja dołączyła się także społeczność Zakładu Poprawczego w Laskowcu oraz osadzeni w Areszcie Śledczym w Ostrołęce oraz w Przytułach. Pomysłodawcą zbiórki żywności w areszcie był wychowawca Dariusz Garliński, który zainicjował akcję wśród osadzonych więźniów.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl